Zadaszenia szklane tarasów, drzwi wejściowych

Daszki szklane

Daszki szklane to świetny wybór aby stworzyć nowoczesną warstwę ochroną dla drzwi wejściowych. W połączeniu z akcesoriami niezbędnymi do montażu wykonanymi ze stali nierdzewnej tworzą spójną stylistycznie i funkcjonalnie całość. Daszki szklane nie ograniczają też widoczności. Dodatkowo, nadają elewacji estetyczny i nowoczesny wygląd.

Zadaszenia tarasów

Od kilkunastu lat tworzymy nowoczesne zadaszenia tarasów. Lekka i wytrzymała aluminiowa konstrukcja w połączeniu z bezpiecznym, hartowanym szkłem tworzy funkcjonalne i stylowe zadaszenie nawet niewielkich powierzchni. Szklane zadaszenie tarasu to wytrzymałe konstrukcje z najwyższej jakości użytych materiałów. Dlatego zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz bezproblemowe użytkowanie na lata.

Wykonujemy i montujemy daszki szklane na zamówienie:

Oferujemy zadaszenia szklane montowane do ściany budynku jak również stanowiące wolno stojącą konstrukcję, na przykład w postaci wiaty na samochód czy przedsionek:
Dobieramy grubość oraz rodzaj szkła w zależności od wielkości daszku, jego przeznaczenia oraz sposobu montażu. Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy dobrać odpowiedni rodzaj zadaszenia szklanego.